Rakety na badminton set 2ks 63 cm
Kód produktu: W036809
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Rakety na badminton. 2 rakety součástí. Košíky nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Rakety na badminton.
2 rakety součástí. Košíky nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036809 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 66.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
