Vtech Gábinin kouzelný domek - Mňauzující telefon CZ
Zavolej Gábině a jejím kamarádům s kouzelným telefonem ve tvaru kočičky, který zní jako v seriálu. Děti čeká interaktivní mluvení, hudba, logické úkoly a počítání. Hračka rozvíjí sou-středění, logické myšlení a základy matematiky – a u toho si užijí spoustu zábavy s Gábi, Pandy tlapkou, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zavolej Gábině a jejím kamarádům s kouzelným telefonem ve tvaru kočičky, který zní jako v seriálu. Děti čeká interaktivní mluvení, hudba, logické úkoly a počítání. Hračka rozvíjí sou-středění, logické myšlení a základy matematiky – a u toho si užijí spoustu zábavy s Gábi, Pandy tlapkou, Dortětem a DJ Kocourem.
Objev svět Gábinina kouzelného domku s telefonem, který děti přenese přímo do oblíbeného seriálu. Roztomilý telefon ve tvaru kočičky umí mluvit, odpovídat a vést jednoduché dialogy, takže si malí fanoušci připadají, jako by s Gábi opravdu mluvili. Pestré aktivity podporují učení hrou a motivují k opakovanému hraní.
Telefon nabízí 6 zábavných her a funkcí:
- Hudba od DJ Kocoura – rytmy, melodie a zvuky, které podněcují smysl pro hudbu.
- Zábavné Dortě! – hravé úkoly s oblíbenou postavičkou.
- Zaskákej si panáka – trénink postřehu a koordinace.
- Počítání kouzelných lektvarů – nenápadné procvičování čísel a základního počítání.
- Mňau pošta – zprávy a zvuky, které podporují fantazii.
- Povídej si s kamarády – interaktivní odpovědi a reakce postav.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W057029 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 36 |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3AAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.5 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
