Robot střílející míčky RC na dálkové ovládání 40 cm
Robot střílející míčky RC na dálkové ovládání. Rozměry 36x17x40 cm. Infračervený port. Světelné a zvukové efekty. Funkce - střílí míčky z levé ruky, drží předměty v pravé ruce, podsvětlený obličej, programování, chůze, tanec, hudba, demo režim, nastavení hlasitosti. Součástí 3 míčky. 5xAA baterie do robota, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Robot střílející míčky RC na dálkové ovládání.
Rozměry 36x17x40 cm.
Infračervený port. Světelné a zvukové efekty.
Funkce - střílí míčky z levé ruky, drží předměty v pravé ruce, podsvětlený obličej, programování, chůze, tanec, hudba, demo režim, nastavení hlasitosti.
Součástí 3 míčky. 5xAA baterie do robota, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039640 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA do robota, 2xAA do ovladače |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.1 kg |
| Délka výrobku: | 46.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 48.9 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
