Vtech Hudební přehrávač se sluchátky CZ
Chce být dítko jako vy nebo starší sourozenec a touží po mobilu se sluchátky, ale vy si myslíte, že je zatím na tyto věci malé? Skvělou volbou je v tomto případě hudební přehrávač se sluchátky Vtech. Je přizpůsoben pro menší děti a nabízí nejen zábavu, ale také hravé učení. Obsahuje 10 hudebních a tanečních her v češtině, naučí děti ...
Podobné produkty
Popis produktu
Chce být dítko jako vy nebo starší sourozenec a touží po mobilu se sluchátky, ale vy si myslíte, že je zatím na tyto věci malé? Skvělou volbou je v tomto případě hudební přehrávač se sluchátky Vtech. Je přizpůsoben pro menší děti a nabízí nejen zábavu, ale také hravé učení. Obsahuje 10 hudebních a tanečních her v češtině, naučí děti poznávat písmena, čísla, hodiny, umožní remixovat hudbu nebo si zatancovat. Bezpečná sluchátka mají omezenou hlasitost, takže nijak nepoškodí sluch dítěte. Samozřejmostí je funkce automatického vypnutí přehrávače v případě nečinnosti. Přehrávač Vtech funguje na 2 baterie AAA, které jsou součástí balení, a hodí se pro děti od 3 let.
- Nabízí zábavu i hravé učení
- Obsahuje 10 hudebních a tanečních her v češtině
- Naučí děti poznávat čísla, písmena, hodiny, umožní remixovat hudbu nebo si zatancovat
- Bezpečná sluchátka mají omezenou hlasitost
- Funkce automatického vypnutí v případě nečinnosti
- Přehrávač Vtech funguje na 2 AAA baterie, které jsou součástí balení
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036077 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 36 měsíců |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2 AAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
