Vodové barvy se štetcem 12 ks
Vodové barvy jsou u dětí velmi oblíbené a představují jeden ze základních nástrojů pro malování. Doporučujeme použít pro malbu zátiší nebo květin s využitím techniky mokré do mokré nebo pro začínající malíře k rozvíjení kreativity a citu pro barvy. vhodné do školky, školy, výtvarného kroužku nebo jen tak na doma pro výtvarné a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vodové barvy jsou u dětí velmi oblíbené a představují jeden ze základních nástrojů pro malování.
Doporučujeme použít pro malbu zátiší nebo květin s využitím techniky mokré do mokré nebo pro začínající malíře k rozvíjení kreativity a citu pro barvy.
- vhodné do školky, školy, výtvarného kroužku nebo jen tak na doma
- pro výtvarné a umělecké účely
- ideální pro lehčí techniky kreslení, vpíjení
- podporují kreativitu
- malá krycí schopnost
- vodou ředitelné a velmi dobře schnou
- syté barvy
Počet barviček: 12 (balení obsahuje štětec)
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 811202 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 24.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
