Kufřík výtvarných potřeb 67 ks - moře
Kód produktu: 881501
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Kufřík obsahuje: 12 barevných fixů, pastelek, voskovek a olejových pastelů. 12 odstínů vodových barev, obyčejnou tužku, malířskou paletu, štětec, gumu, ořezávátko, pravítko, lepidlo na papír.
Podobné produkty
Popis produktu
Kufřík obsahuje: 12 barevných fixů, pastelek, voskovek a olejových pastelů. 12 odstínů vodových barev, obyčejnou tužku, malířskou paletu, štětec, gumu, ořezávátko, pravítko, lepidlo na papír.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 881501 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
