Sada štětců 4 ks ploché
Kód produktu: 831405
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Klasické ploché štetce s dřevěnou násadou vhodné pro výtvarné a umělecké účely. Počet kusů: 4 Velikost: č.4, 6, 8 a 10
Podobné produkty
Popis produktu
Klasické ploché štetce s dřevěnou násadou vhodné pro výtvarné a umělecké účely. Počet kusů: 4 Velikost: č.4, 6, 8 a 10
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 831405 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
