Vodní pistole Eva 38 cm - Český obal
Kód produktu: 118181
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Tato vodní pistole vám zajistí spoustu zábavy, ať už při vodních či pozemních bitvách. Nejdříve napustíme vodu do zásobníku a potom už stačí jen zamířit a vystřelit! Délka vodní pistole je 38 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Tato vodní pistole vám zajistí spoustu zábavy, ať už při vodních či pozemních bitvách. Nejdříve napustíme vodu do zásobníku a potom už stačí jen zamířit a vystřelit! Délka vodní pistole je 38 cm.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 118181 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
