Vodní pistole 20 cm
Kód produktu: W005029
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Buď připraven a měj po ruce svou vodní pistoli! Jen tak můžeš nepřítele překvapit jako první! Nebezpečí číhá všude! Napumpuj vodu a střílej! Barevná vodní pistole ti zajistí spoustu zábavy v horkých letních dnech! Vybrat si můžeš ze dvou tvarů - hranatou nebo zaoblenou pistoli v různých barvách! Velikost: 20 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Buď připraven a měj po ruce svou vodní pistoli! Jen tak můžeš nepřítele překvapit jako první! Nebezpečí číhá všude! Napumpuj vodu a střílej! Barevná vodní pistole ti zajistí spoustu zábavy v horkých letních dnech! Vybrat si můžeš ze dvou tvarů - hranatou nebo zaoblenou pistoli v různých barvách! Velikost: 20 cmU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005029 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
