Vodní pistole Eva 37 cm - tlustá
Kód produktu: 116382
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vodní stříkací pistole Eva je zábavný doplněk k tomu správnému vodnímu dovádění. Modrá, zelená, nebo žlutá barva. Rozměr: 37 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní stříkací pistole Eva je zábavný doplněk k tomu správnému vodnímu dovádění. Modrá, zelená, nebo žlutá barva. Rozměr: 37 cmU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116382 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 37.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
