Vodní puška delfín 20 cm
Originální pistole ve tvaru delfína ti zajistí spoustu zábavy v horkých letních dnech! Překvap své kamarády! Naber nenápadně vodu a dopřej jim trochu ovlažení! Nikdo z nich to určitě nebude čekat! Delfín je přeci roztomilé zvířátko! Jen ty však víš, že ho v okamžiku proměníš ve vodní pušku! Velikost: 20 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Originální pistole ve tvaru delfína ti zajistí spoustu zábavy v horkých letních dnech! Překvap své kamarády! Naber nenápadně vodu a dopřej jim trochu ovlažení! Nikdo z nich to určitě nebude čekat! Delfín je přeci roztomilé zvířátko! Jen ty však víš, že ho v okamžiku proměníš ve vodní pušku! Velikost: 20 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005024 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
