Vodní pistole chobotnice 50 cm
Kód produktu: W005032
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Originální vodní pistole s chobotnicí ti zajistí spoustu zábavy v horkých letních dnech! Naber vodu a vyčkej na okamžik, kdy překvapíš své kamarády! Velikost: 50 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Originální vodní pistole s chobotnicí ti zajistí spoustu zábavy v horkých letních dnech! Naber vodu a vyčkej na okamžik, kdy překvapíš své kamarády! Velikost: 50 cmU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005032 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 50.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
