Produkt byl přidán do oblíbených
Vlak set s efekty dráha 75x75 cm mašinka 19,5 cm
Vlak set. Rozměry železnice 75x75 cm, velikost mašinky 19,5 cm, vagónu 15,5 cm. Světelné, zvukové a kouřové efekty. 4xAA baterie do mašinky nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na levé straně mašinky. Součástí mašinka, 1 vagón, 6 zahnutých kolejnic, nádobka na vodu. Nádržka na vodu pod stříbrným komínkem.
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak set.
Rozměry železnice 75x75 cm, velikost mašinky 19,5 cm, vagónu 15,5 cm. Světelné, zvukové a kouřové efekty. 4xAA baterie do mašinky nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na levé straně mašinky.
Součástí mašinka, 1 vagón, 6 zahnutých kolejnic, nádobka na vodu. Nádržka na vodu pod stříbrným komínkem.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037760 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA |
| Délka výrobku: | 42.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
