Vlaková dráha v kufříku 69 dílků 67x36,5x36,5 cm
Praktický kufřík obsahující 69 dílků vlakové dráhy pro snadné přenášení a zábavu. Rozměry: 67 x 36,5 x 36,5 cm. 2xAAA baterie do mašinky nejsou součástí. Komínek mašinky slouží jako tlačítko ON/OFF. Obsah - dráha, mašinka, 1 budova, zastávka, závora, značky, stromy, světla. Obrázkový návod na sestavení na vnitřní straně obalové karty.
Podobné produkty
Popis produktu
Praktický kufřík obsahující 69 dílků vlakové dráhy pro snadné přenášení a zábavu.
Rozměry: 67 x 36,5 x 36,5 cm.
2xAAA baterie do mašinky nejsou součástí. Komínek mašinky slouží jako tlačítko ON/OFF.
Obsah - dráha, mašinka, 1 budova, zastávka, závora, značky, stromy, světla. Obrázkový návod na sestavení na vnitřní straně obalové karty.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038653 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA do mašinky |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
