Vlak na setrvačník s efekty a projekcí červený 33 cm
Kód produktu: W049403
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vlak na setrvačník s efekty a projekcí červený. Rozměry 33x8x6 cm. Vydává světelné a zvukové efekty, projekce. Aktivace tlačítky na střeše (zvuky vlaku a železnice). Baterie 3xAG13, součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak na setrvačník s efekty a projekcí červený.
Rozměry 33x8x6 cm. Vydává světelné a zvukové efekty, projekce.
Aktivace tlačítky na střeše (zvuky vlaku a železnice). Baterie 3xAG13, součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049403 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13, součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 37.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.6 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
