Vlak rychlostní na setrvačník 21,5 cm
Kód produktu: W047650
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vlak rychlostní na setrvačník. Velikost 21,5 cm. Vydává světelné a zvukové efekty (aktivace tlačítky na střeše). Rozměry 21,5x4,5x5 cm. Baterie 3xAG13, součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak rychlostní na setrvačník.
Velikost 21,5 cm.
Vydává světelné a zvukové efekty (aktivace tlačítky na střeše).
Rozměry 21,5x4,5x5 cm.
Baterie 3xAG13, součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047650 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
