Vaflovač s efekty 23 cm
Kód produktu: W037747
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vaflovač s efekty pro děti, který umožňuje kreativní přípravu vaflí v jejich vlastní kuchyni. Velikost 23 cm. Obsahuje vaflovač a 4ks vaflí. Vafle během pečení změní barvu. Světelné i zvukové efekty. 3xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Vaflovač s efekty pro děti, který umožňuje kreativní přípravu vaflí v jejich vlastní kuchyni.
Velikost 23 cm.
Obsahuje vaflovač a 4ks vaflí. Vafle během pečení změní barvu. Světelné i zvukové efekty. 3xAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037747 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
