Švihadlo 250 cm dřevěné - Český obal
Kód produktu: W011969
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Švihadlo - ideální pomůcka při cvičení! Dopřejte sobě i dětem trochu pohybu a užijte si společně zábavu při cvičení. Švihadlo má dřevěnou rukojeť pro lepší držení. Délka: 250 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Švihadlo - ideální pomůcka při cvičení! Dopřejte sobě i dětem trochu pohybu a užijte si společně zábavu při cvičení. Švihadlo má dřevěnou rukojeť pro lepší držení.
Délka: 250 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W011969 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
