Míček ovoce 10 cm
Kód produktu: 118308
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Malý roztomilý míček s motivem ovoce zabaví děti na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Varianty: meloun kiwi citron jahoda Velikost: 10 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Malý roztomilý míček s motivem ovoce zabaví děti na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Varianty: meloun kiwi citron jahoda Velikost: 10 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 118308 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
