Plážový tenis 23x38 cm
Tenis patří k oblíbené letní zábavě. Dopřej si pohyb u nenáročné hry pro dva hráče! Vybrat si můžeš tenis ve stylovém provedení s motivem surfaře nebo květů. Obsah balení 2 rakety 1 míček Rozměr rakety: 23 x 38 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Tenis patří k oblíbené letní zábavě. Dopřej si pohyb u nenáročné hry pro dva hráče! Vybrat si můžeš tenis ve stylovém provedení s motivem surfaře nebo květů. Obsah balení 2 rakety 1 míček Rozměr rakety: 23 x 38 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005456 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
