Produkt byl přidán do oblíbených
Stoleček s aktivitami oboustranný 37cm
Oboustranný stoleček s různými aktivitami, který zaujme děti a podporuje jejich rozvoj. Velikost 37cm. Na vrchní straně stolku je volant, řadicí páka, chrastítka a jiné aktivity. Spodní strana obsahuje kreslicí magnetickou tabulku a podložku pro stavění kostek. Kotky součástí. Hraje melodie. Baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Oboustranný stoleček s různými aktivitami, který zaujme děti a podporuje jejich rozvoj.
Velikost 37cm.
Na vrchní straně stolku je volant, řadicí páka, chrastítka a jiné aktivity. Spodní strana obsahuje kreslicí magnetickou tabulku a podložku pro stavění kostek. Kotky součástí.
Hraje melodie. Baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037804 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.5 kg |
| Délka výrobku: | 39.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 37.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
