Vtech První dárek pro miminko (CZ) - modrý
První dárek pro miminko od VTech® je jedinečný soubor hraček pro právě narozené miminko, které mu v prvních měsících jeho života budou přinášet spoustu radosti i poznání. Obsah balení: hrající a zpívající piáno hebký hrošík zrcátko chrastítko žabička Hrající a zpívající piáno Mluví a zpívá česky. Stisknutím svítících kláves se dítě ...
Podobné produkty
Popis produktu
První dárek pro miminko od VTech® je jedinečný soubor hraček pro právě narozené miminko, které mu v prvních měsících jeho života budou přinášet spoustu radosti i poznání. Obsah balení: hrající a zpívající piáno hebký hrošík zrcátko chrastítko žabička Hrající a zpívající piáno Mluví a zpívá česky. Stisknutím svítících kláves se dítě dozví něco o zvířatech, číslech, barvách, tvarech, uslyší zábavné písničky a melodie. Blikající klávesy stimulují zrakové vnímání. Rukověť piánka je při
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W006964 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 40.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
