Vtech Neposlušný míček
Kód produktu: 107033
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Upovídaný míček láká děti ke hře, rozvíjí jejich smyslové vnímání a motoriku. Starší děti se zábavnou formou naučí poznávat zvířátka, zvuky, tvary a čísla. Míček se kutálí a tím motivuje děti také k pohybu formou plazení a lezení. zpívá české písničky hraje 15 melodií vydává zvuky zvířat pojmenovává tvary, čísla do tří, zvířata ovládaní ...
Podobné produkty
Popis produktu
Upovídaný míček láká děti ke hře, rozvíjí jejich smyslové vnímání a motoriku. Starší děti se zábavnou formou naučí poznávat zvířátka, zvuky, tvary a čísla. Míček se kutálí a tím motivuje děti také k pohybu formou plazení a lezení. zpívá české písničky hraje 15 melodií vydává zvuky zvířat pojmenovává tvary, čísla do tří, zvířata ovládaní hlasitosti pohyblivá tlačítka Doporučený věk: od 6 měsíců Baterie 3xAA jsou součástí.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 107033 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
