Produkt byl přidán do oblíbených
Stavebnice Auto zelené RC na dálkové ovládání 17 cm 275 dílků
Stavebnice Auto zelené RC na dálkové ovládání. 275 dílků. Rozměry 17,2x7,2x4,5 cm. Pistolový ovladač. Frekvence 2.4GHz. Bateriový pack 3.7V 350mAh Li-ion do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta a na boční straně ovladače. Obrázkový návod bez textu a nálepky součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Stavebnice Auto zelené RC na dálkové ovládání.
- 275 dílků.
Rozměry 17,2x7,2x4,5 cm. Pistolový ovladač. Frekvence 2.4GHz. Bateriový pack 3.7V 350mAh Li-ion do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta a na boční straně ovladače. Obrázkový návod bez textu a nálepky součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050868 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ dop 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 350mAh Li-ion do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
