Souboj robotů 39x17,5x13 cm
Souboj robotů. Rozměry 39x17,5x13 cm. Ovládání pomocí manuálních joysticků (levý - naklánění dopředu či dozadu, pravý - levý či pravý hák). Cílem je zasáhnout soupeře do hrudi nebo hlavy. Následně soupeři vyskočí hlava z těla. Ta zůstává s tělem spojena drátkem.
Podobné produkty
Popis produktu
Souboj robotů.
Rozměry 39x17,5x13 cm.
Ovládání pomocí manuálních joysticků (levý - naklánění dopředu či dozadu, pravý - levý či pravý hák).
Cílem je zasáhnout soupeře do hrudi nebo hlavy. Následně soupeři vyskočí hlava z těla. Ta zůstává s tělem spojena drátkem.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038432 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
