Autorobot Max WaRRior 24 cm
Kód produktu: 110862
Není skladem
Mechanický rytíř spravedlnosti - autobot MaxWaRRior v přestrojení za jeep jezdí zemí a maskování odhodí jen tehdy, je-li třeba jeho rotačních kulometů pro obranu nevinných. 24cm
Podobné produkty
Popis produktu
Mechanický rytíř spravedlnosti - autobot MaxWaRRior v přestrojení za jeep jezdí zemí a maskování odhodí jen tehdy, je-li třeba jeho rotačních kulometů pro obranu nevinných. 24cmU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 110862 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
