KOSMOS Robot Pitti chodící
Kód produktu: W052921
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
KOSMOS Robot Pitti chodící Původní obrázkový návod v angličtině a přiložený překlad v češtině. Obsahuje dílky ke složení robota, nálepky. Český návod ke stáhnutí v digitální podobě-QR kód na krabici a v návodu. 3xAAA nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
KOSMOS Robot Pitti chodící
Původní obrázkový návod v angličtině a přiložený překlad v češtině.
Obsahuje dílky ke složení robota, nálepky.
Český návod ke stáhnutí v digitální podobě-QR kód na krabici a v návodu.
3xAAA nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W052921 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA, nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
