Auto sanitka RC na dálkové olvádání 21 cm
Kód produktu: 111238
Není skladem
Nastartuj sanitku a vydej se zachraňovat lidské životy! S novým RCčkem budeš na místě včas a díky světelným efektům k nepřehlédnutí! ovladač umožňuje pohyb auta všemi směry 2xAA baterie do ovladače a 4xAA baterie do auta Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Nastartuj sanitku a vydej se zachraňovat lidské životy! S novým RCčkem budeš na místě včas a díky světelným efektům k nepřehlédnutí!
- ovladač umožňuje pohyb auta všemi směry
- 2xAA baterie do ovladače a 4xAA baterie do auta
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 111238 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA zespodu sanitky; 2xAA ovladač |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
