Hasičská stanice přenosná 56x18x23 cm
S touto parádní hasičskou sadou se rozhodně nudit nebudeš! Postav si hasičskou stanici a zachraňuj lidské životy a uhas všechny požáry ve tvém městě a okolí! Hasičská přenosná stanice je doprovázena světelnými a zvukovými efekty - stačí je aktivovat tlačítkem na modrém panelu! V balení najdeš 2 auta s volnými koly a mnoho příslušenství ...
Podobné produkty
Popis produktu
S touto parádní hasičskou sadou se rozhodně nudit nebudeš! Postav si hasičskou stanici a zachraňuj lidské životy a uhas všechny požáry ve tvém městě a okolí! Hasičská přenosná stanice je doprovázena světelnými a zvukovými efekty - stačí je aktivovat tlačítkem na modrém panelu! V balení najdeš 2 auta s volnými koly a mnoho příslušenství - dopravní značky, hasičský přístroj, myčka, čerpací stanice, diagnostika a další.
Rozměry: 56 x 18 x 23 cm
Baterie 3xAG13 součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029319 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 44.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
