Auto policejní s efekty set 4ks
Kód produktu: W037684
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Auto policejní set 4ks. velikost auta 26cm. Obsahuje velké auto, 2malé auta 7cm, 2 panáčky. Světelné a zvukové efekty. Setrvačník. Baterie 3xAG13 součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto policejní set 4ks. velikost auta 26cm.
Obsahuje velké auto, 2malé auta 7cm, 2 panáčky.
Světelné a zvukové efekty. Setrvačník. Baterie 3xAG13 součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037684 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 39.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.2 cm |
| Výška výrobku: | 16.9 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
