Propiska barevná sada 8 ks
Kód produktu: 832507
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Sada barevných propisek značky TOTO pro veselé psaní ve škole nebo volném čase. Počet kusů: 8
Podobné produkty
Popis produktu
Sada barevných propisek značky TOTO pro veselé psaní ve škole nebo volném čase. Počet kusů: 8U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 832507 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 17.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
