Křídy chodníkové barevné 6ks trojhranné
Kód produktu: 881612
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Trojhranné chodníkové křídy Barevné chodníkové křídy v papírové krabičce jsou trojhranné a tak se dobře drží. Balení obsahuje 6 ks kříd. Velikost křídy: 10 x 2,3 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Trojhranné chodníkové křídy
Barevné chodníkové křídy v papírové krabičce jsou trojhranné a tak se dobře drží. Balení obsahuje 6 ks kříd.
- Velikost křídy: 10 x 2,3 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 881612 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 7.8 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.2 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
