Fixy 12 ks
Fixy, fixky, popisovače jsou důležitou pomůckou do školy i na doma. Děti je moc rádi používají, protože oplývají vysokou pestrostí a stálostí barev. fixy mají standardní vláknový hrot ideálním podkladem pro kreslení je papír Počet kusů: 12
Podobné produkty
Popis produktu
Fixy, fixky, popisovače jsou důležitou pomůckou do školy i na doma. Děti je moc rádi používají, protože oplývají vysokou pestrostí a stálostí barev.
- fixy mají standardní vláknový hrot
- ideálním podkladem pro kreslení je papír
Počet kusů: 12
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 811051 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.3 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
