Plášť čaroděj 120cm
Kód produktu: 880263
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Halloweenský plášť Plášť ideální pro malou čarodějku nebo čaroděje. Je vyroben z lesklého materiálu s potiskem barevných dýní. Plášť má límec a vázání na šňůrku u krku. Délka pláště: 120 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Halloweenský plášť
Plášť ideální pro malou čarodějku nebo čaroděje. Je vyroben z lesklého materiálu s potiskem barevných dýní. Plášť má límec a vázání na šňůrku u krku.
Délka pláště: 120 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880263 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
