Kotlík čarodějnický
Kód produktu: 880350
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Čarodějnický kotlík Každá správná čarodějka má doma tento kotlík na vaření lektvarů, koště, černou kočku, žáby a bradavici na velkém nose. Rozměry: 19 x 14 cm (š,v)
Podobné produkty
Popis produktu
Čarodějnický kotlík
Každá správná čarodějka má doma tento kotlík na vaření lektvarů, koště, černou kočku, žáby a bradavici na velkém nose.
Rozměry: 19 x 14 cm (š,v)
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880350 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
