SCRABBLE JUNIOR CZ
Dvě skvělé hry na oboustranném barevném hracím plánu spolu s plastovými hracími kameny jsou ideální pro seznámení dětí s nejoblíbenější slovní hrou na světě. Úroveň 1 – Slova a obrázky: mladší děti propojují písmenka na herní desce Úroveň 2 – Barvy a žetony: starší děti vytvářejí vlastní slova Obsah ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dvě skvělé hry na oboustranném barevném hracím plánu spolu s plastovými hracími kameny jsou ideální pro seznámení dětí s nejoblíbenější slovní hrou na světě. Úroveň 1 – Slova a obrázky: mladší děti propojují písmenka na herní desce Úroveň 2 – Barvy a žetony: starší děti vytvářejí vlastní slova Obsah balení: oboustranná hrací deska 84 kamenů s písmenky včetně dvou prázdných 30 modrých žetonů, sáček na hrací kameny a pravidla Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 80485 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6Y+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 37.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
