Pila motorová 33 cm
Kód produktu: 110581
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Dětská motorová pila: zvukové a světelné efekty k provozu jsou třeba 2 x AA baterie Velikost: 33 x 9 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Dětská motorová pila:
- zvukové a světelné efekty
- k provozu jsou třeba 2 x AA baterie
Velikost: 33 x 9 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 110581 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA zespodu pily |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
