Helma stavební se svítilnou 24x19x13 cm
Helma stavební se svítilnou je ideálním doplňkem pro bezpečnou hru na staveništi, s funkcí svítilny pro lepší viditelnost. Rozměry: 24 x 19 x 13 cm Aktivace tlačítkem na svítilně. Polohovací sklon svítilny. Součástí elastický popruh na suchý zip. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Helma stavební se svítilnou je ideálním doplňkem pro bezpečnou hru na staveništi, s funkcí svítilny pro lepší viditelnost.
Rozměry: 24 x 19 x 13 cm
Aktivace tlačítkem na svítilně. Polohovací sklon svítilny.
Součástí elastický popruh na suchý zip.
3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038092 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 19.9 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 29.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
