Nářadí na opasku se svítící přilbou - set
Kód produktu: 110952
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
S touto praktickou sadou plastového nářadí na opasku se můžeš pustit jako správný kutil ihned do práce! S novým nářadím a helmou to bude jistě zábava a můžeš zavolat na pomoc třeba svého kamaráda! V balení najdeš vše, co vidíš na obrázku. Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
S touto praktickou sadou plastového nářadí na opasku se můžeš pustit jako správný kutil ihned do práce! S novým nářadím a helmou to bude jistě zábava a můžeš zavolat na pomoc třeba svého kamaráda! V balení najdeš vše, co vidíš na obrázku. Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 110952 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA svítilna - nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 68.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
