Produkt byl přidán do oblíbených
Odtahovka šroubovací 37cm
Kód produktu: W038276
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Odtahovka šroubovací. Velikost 37cm. Obsahuje: šroubovací odtahovku a šroubovací auto s navijákem, šroubovák, dopravní značky.
Podobné produkty
Popis produktu
Odtahovka šroubovací.
Velikost 37cm.
Obsahuje: šroubovací odtahovku a šroubovací auto s navijákem, šroubovák, dopravní značky.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038276 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 52.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
