Vědecká sada jeřáb 4v1
Kód produktu: W038684
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vědecká sada jeřáb 4v1. Rozměry jeřábu 20x11x18 cm. Teleskopické rameno s magnetem, mikroskop, prodloužená ruka, úložný prostor. 3xAG10 baterie nejsou součástí. Tlačítko v zadní části jeřábu.
Podobné produkty
Popis produktu
Vědecká sada jeřáb 4v1.
Rozměry jeřábu 20x11x18 cm.
Teleskopické rameno s magnetem, mikroskop, prodloužená ruka, úložný prostor. 3xAG10 baterie nejsou součástí. Tlačítko v zadní části jeřábu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038684 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAG10 |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
