Produkt byl přidán do oblíbených
Miminko měkké s přenosnou taškou 30 cm
Kód produktu: W039614
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Skvělá hračka pro děti, které si chtějí vzít svou oblíbenou panenku všude s sebou. Velikost 30 cm. Obsah - miminko, přenosná taška, bryndák, láhev.
Podobné produkty
Popis produktu
Skvělá hračka pro děti, které si chtějí vzít svou oblíbenou panenku všude s sebou.
Velikost 30 cm.
Obsah - miminko, přenosná taška, bryndák, láhev.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039614 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 33.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
