Miminko se zvuky a kočárkem 27 cm - český obal
Kód produktu: W029312
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Miminko se zvuky a kočárkem. Velikost 27cm. Balení obsahuje miminko, složený kočárek, mističku s příborem, nočník, lahvičku. Po zmáčknutí bříška zvukové efekty.
Podobné produkty
Popis produktu
Miminko se zvuky a kočárkem.
Velikost 27cm.
Balení obsahuje miminko, složený kočárek, mističku s příborem, nočník, lahvičku.
Po zmáčknutí bříška zvukové efekty.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029312 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 22.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 60.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
