Miminko s nočníkem 35cm
Roztomilé miminko hledá maminku, která se o něj postará! Nakrmit, přebalit, okoupat, přečíst pohádku na dobrou noc a spát! Zvládneš to? Při hraní si společně užijete spoustu zábavy a můžete se vydat třeba i na výlet k babičce a dědečkovi nebo na procházku. Velikost panenky 35cm. Obsahuje: panenku, nočník, dudlík, misku s příborem.
Podobné produkty
Popis produktu
Roztomilé miminko hledá maminku, která se o něj postará! Nakrmit, přebalit, okoupat, přečíst pohádku na dobrou noc a spát! Zvládneš to? Při hraní si společně užijete spoustu zábavy a můžete se vydat třeba i na výlet k babičce a dědečkovi nebo na procházku.
Velikost panenky 35cm.
Obsahuje: panenku, nočník, dudlík, misku s příborem.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037739 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 39.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
