Míček se světlem 8,5 cm
Kód produktu: W005262
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Veselý míček s obličejem zabaví děti především díky světelným efektům! Děti si mohou hrát na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Velikost: 8,5 cm Baterie 3xAG13 jsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Veselý míček s obličejem zabaví děti především díky světelným efektům! Děti si mohou hrát na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Velikost: 8,5 cm Baterie 3xAG13 jsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005262 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13, nelze měnit |
| Délka výrobku: | 8.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
