Míč guma nenafouknutý - duha 22 cm
Kód produktu: W036015
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Míč nafukovací - duha. Velikost 22 cm. míč je dodáván nenafouknutý Varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti
Podobné produkty
Popis produktu
Míč nafukovací - duha.
Velikost 22 cm.
- míč je dodáván nenafouknutý
Varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036015 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 33.0 cm |
| Výška výrobku: | 47.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
