Větrník
Kód produktu: 124008
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Krásné barevné větrníky, které když dáte za okno tak Vám ukážou, jestli fouká vítr nebo je bezvětří. Průměr: cca 11 cm Výška: 37 cm Zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti
Podobné produkty
Popis produktu
Krásné barevné větrníky, které když dáte za okno tak Vám ukážou, jestli fouká vítr nebo je bezvětří.
Průměr: cca 11 cm
Výška: 37 cm
Zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 124008 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 42.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
