Maska gorila se zvukovými efekty 17,2x12x24,5 cm - český obal
Kód produktu: W052797
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Maska gorila se zvukovými efekty - český obal. Rozměry 17,2x12x24,5 cm. Pohybem hlavy se otevírá čelist, aktivuje se řev. Zvukové efekty. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Maska gorila se zvukovými efekty - český obal.
Rozměry 17,2x12x24,5 cm. Pohybem hlavy se otevírá čelist, aktivuje se řev. Zvukové efekty. 3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W052797 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ dop 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 (LR44) |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.6 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
