Dětské drátové telefony - Český obal
Funkční telefony pokojové na baterie. Dvojice telefonů z pokoje do pokoje jsou spojené 7m dlouhým kabelem. Hračka může sloužit nejen k dětským hrám, ale také ke spojení třeba s maminkou v kuchyni. Stačí jen na jednom přístroji zmáčknout číselník a druhý začne vyzvánět. Když na jednom přístroji dítě stlačí číselník, druhý telefon zvoní ...
Podobné produkty
Popis produktu
Funkční telefony pokojové na baterie. Dvojice telefonů z pokoje do pokoje jsou spojené 7m dlouhým kabelem. Hračka může sloužit nejen k dětským hrám, ale také ke spojení třeba s maminkou v kuchyni. Stačí jen na jednom přístroji zmáčknout číselník a druhý začne vyzvánět.
- Když na jednom přístroji dítě stlačí číselník, druhý telefon zvoní
- Vyrobeno z plastu
- Napájení: 4x AA baterie
- Dosah kabelu: 7m
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W009623 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA - každý telefon |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
