Robot - Interaktivní s efekty 19 cm
Kód produktu: W007406
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Pořiď si vlastního bojového robota! Bude tvým zábavným a inteligentním společníkem na doma! Robotický hrdina vydává zvukové a světelné efekty. Rotující oči - 2 nálady, manuální otáčení. 2 tlačítka - různé melodie, zvukové efekty a světelné efekty. Volná kolečka na zadní straně nohou, lze ho posadit a jezdit. Automatické vypnutí při ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pořiď si vlastního bojového robota! Bude tvým zábavným a inteligentním společníkem na doma! Robotický hrdina vydává zvukové a světelné efekty. Rotující oči - 2 nálady, manuální otáčení. 2 tlačítka - různé melodie, zvukové efekty a světelné efekty. Volná kolečka na zadní straně nohou, lze ho posadit a jezdit. Automatické vypnutí při nečinnosti. 2 x AA, součástí. Velikost: 19 cm Doporučený věk: od 6 měsícůU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007406 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
